Whest

Whest Audio je místo kde se vyrábějí opravdu ty nejlepší gramofonové předzesilovače na světě. Ať už jste milovníci vinylu, společnost spelializující se na archivování nebo se setkáváte s vinylem poprvé – jste tady správně. Naše gramofonové předzesilovače byly testovány a uznány kritiky na celém světě. Jsou používány jak u domácího audia, tak u profesionálního audia. Pokud chcete od své vinylové kolekce to nejlepší, jste tady správně. Jsme to my, specialisté na gramofonové předzesilovače a návrhy zařízení, kde se pracuje s velmi malou úrovní vstupního signálu......nic víc, nic míň.

V současné době firma Whest audio vyrábí modely Whest Two, Whest Three signature, PS.30R, PS.30RDT, PS.30RDT SE, TITAN Pro, MC Ref.

Whest Audio is the place of the very best phono stages in the world. Whether you are a vinyl lover, specialist archiving company or are just getting into vinyl for the first time - you've come to the right place.Our phono stages have all been reviewed and given critical acclaim worldwide. They are used in both the domestic audio and professional audio fields. If all you want is the very best from your vinyl collection that no other product can give you, then you have arrived. This is us- specialists in phono stages and small signal product design....nothing more, nothing less.